Українська армія готова відбивати удари російських військових, – Наєв

961
Українська армія готова відбивати удари російських військових, - Наєв - today.ua
Фото: ukrinform.ru

Генерал-лейтенант Збройних сил України (ЗСУ) Сергій Наєв заявив, що сьогодні українська армія готова відбивати удари російських військових. Генерал зазначив, що теперішня українська армія значно сильніше, ніж та, яка була в 2014 році.

– Лінію дотику на Донбасі ми контролюємо надійно, – каже командувач ООС Сергій Наєв. – Безумовно, повномасштабне вторгнення – це не позиційна війна з перманентними обстрілами. Українська армія зразка 2019 року – це не ті малозабезпечені та неукомплектовані бригади і батальйони, які зустріли відкриту агресію п’ять років тому. ВСУ за ці роки зміцнилися чисельно, а головне – якісно: знайшли досвід, отримали новітні зразки озброєння і змінили тактику дій.

Правда, Наєв визнав, що українська армія програє російській за чисельністю та озброєнням.

– Слід бути об’єктивними: за чисельністю і озброєнням перевага на боці армії Російської Федерації, – каже генерал Наєв. – Тому в разі можливої ​​повномасштабної агресії наш успіх буде залежати не тільки від стійкості солдатів і офіцерів, а й від консолідації українського народу, послідовності наших союзників і міжнародних партнерів, адже з такою загрозою можна впоратися тільки спільно.

Командувач ООС Сергій Наєв також повідомив, що військовослужбовці-учасники Операції об’єднаних сил (ООС) зможуть проголосувати на виборах президента України 31 березня, але тільки на виборчих дільницях. Пересувні урни для голосування спеціально привозити на передову не будуть.

– Виборчі дільниці. Ніяких інших дій не передбачено. Там, де (у військових. – Авт.) Буде можливість відійти – прийдуть і проголосують. А де не буде можливості – будуть продовжувати захищати… Ніяких інших дій не буде, – пояснив генерал Наєв.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила форму і текст виборчого бюлетеня для голосування в день виборів президента і форму виборчого бюлетеня для повторного голосування. У списку кандидатів на пост президента України – 39 прізвищ.

загрузка...