Українець купив Tesla, яку розшукує Інтерпол

609
Українець купив Tesla, яку розшукує Інтерпол - today.ua

Ще одну небезпеку, з якою можуть зіткнутися власники електромобіля Tesla, виявив громадянин України. Правоохоронці розповіли, що рівнянин купив Tesla, яку, виявляється, розшукує Інтерпол.

За словами правоохоронців, мешканець Рівного звернувся до територіального сервісного центру МВС для перереєстрації електромобіля Tesla 2017 року випуску, який він придбав у листопаді минулого року в Литві. В ході перереєстрації Tesla фахівці встановили, що електромобіль знаходиться у міжнародному розшуку по лінії Інтерполу.

За даними прес-служби територіального сервісного центру МВС, цей електромобіль Tesla розшукує поліція Норвегії.

Шановні водії! Нагадуємо, при покупці автомобіля будьте уважні, з’ясовуйте інформацію про власників, реєструйте його, щоб уникнути таких прикрих випадків.

Нагадаємо, в Україні запрацював електронний кабінет водія, в якому є повна, але не конфіденційна, інформація про ваш автомобіль. В електронному кабінеті водія ви зможете знайти історію свого автомобіля, його технічні характеристики, інформацію про право власності. Також там можна записатися в чергу в сервісний центр МВС, замовити номерний знак, а також сплатити штраф за порушення ПДР.

Раніше в Україні запустили безкоштовний віртуальний сервіс для перевірки свідоцтва про реєстрацію автомобілів.

загрузка...