Україна запропонувала РФ обмін полоненими цієї суботи

1064
Україна запропонувала РФ обмін полоненими цієї суботи - today.ua
Фото:Цензор.НЕТ

Перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко звернулася вже з шістнадцятим листом до представника Росії в ТКГ Бориса Гризлова, щоб провести 30 березня 2019 року обмін полонених 25 українців на 25 засуджених в Україні росіян.

“Ми з Євгеном Кириловичем Марчуком – представником України в Тристоронній контактній групі – направили шістнадцятий лист представнику Росії в Тристоронній контактній групі Гризлову з пропозицією 30 березня здійснити звільнення заручників і політв’язнів. Ми пропонуємо, щоб вони негайно забрали 25 росіян в обмін на 25 українців політв’язнів Кремля”, – сказала Геращенко.

Вона також додала, що Україна готова забрати 19 українців з окупованих територій і в обмін на це помилувати 72 сепаратистів.

“Це не просто лист, ми в нього вклали слова омбудсмена Російської Федерації Москалькової під час її візиту до Києва, що вона не має мандата займатися питанням звільнення, і це робота спеціальної тристоронньої контактної групи в Мінську. Ми не дамо права російській стороні ухилятися від питання звільнення заручників”, – наголосила Геращенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Росії 24 військовополоненим українським морякам призначили психіатричну експертизу.

загрузка...