Україна та Білорусь проведуть спецоперацію по боротьбі з контрабандою

122
Україна та Білорусь проведуть спецоперацію по боротьбі з контрабандою - today.ua

Україна та Білорусь планують провести спільну спецоперацію по боротьбі з контрабандою на кордоні під назвою “Полесье-2019”, яка триватиме з травня по вересень 2019 року. Про це повідомили у відділі з питань взаємодії із засобами масової інформації Державної прикордонної служби України.

Як зазначається, на українсько-білоруській ділянці кордону керівники прикордонних відомств України і Республіки Білорусь проведуть заходи, направлені на припинення контрабандної та іншої протиправної діяльності на державному кордоні, а також забезпечення дотримання фізичними і юридичними особами національних законодавств про державний кордон. Спецоперація охоплюватиме райони 5 областей України (Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська) та 2 областей Республіки Білорусь (Брестська та Гомельська).

“Під час операції відбуватиметься консолідація зусиль прикордонних відомств і правоохоронних органів держав, спрямованих на попередження і припинення протиправної діяльності через державний кордон, підтримання режиму державного кордону, прикордонного режиму та режиму в пунктах пропуску, проведення оперативно-розшукових, профілактичних, режимних та інших заходів з виявлення, попередження та припинення протиправної діяльності на державному кордоні та прикордонних територіях, удосконалення взаємодії та обміну інформацією між прикордонними відомствами”, – повідомили у ДПСУ.

Також передбачено проведення спільних заходів щодо виявлення, припинення протиправної діяльності через державний кордон, профілактики правопорушень в прикордонних районах, дії резервів Державної прикордонної служби на найбільш активних ділянках кордону та в пунктах пропуску, повітряний моніторинг прикордонних районів та лінії кордону із застосуванням прикордонної авіації, патрулювання річкових ділянок.

Today.ua повідомляв, що 98% білорусів виступають проти об’єднання Білорусії та Росії.  За словами Олександра Лукашенка, білоруси хочуть бути разом з Росією, але “жити у своїй квартирі”.

загрузка...