Україна пропонувала РФ обміняти Гриба на пораненого росіянина

1068
Україна пропонувала РФ обміняти Гриба на пораненого росіянина - today.ua

Українська сторона виходила з конкретною пропозицією до РФ щодо обміну Павла Гриба на громадянина Росії Олексія Седікова. Про це розповів батько українського політв’язня Ігор Гриб.

Відомо, що росіянин також має проблеми зі здоров’ям, однак, за даними українських ЗМІ, у січні цього року його прооперували – в іншому випадку Седіков міг втратити ногу.

Також громадянин РФ звертався до російської влади з проханням обміняти його, але, за словами Ігоря Гриба, РФ проігнорувала чисельні звернення і пропозиції про обмін.

Як відомо, з п’ятниці, коли Павлу Грибу оголосили вирок, він почав голодувати. За словами його батька, це абсолютно протипоказано з тією хворобою, що є у Павла.

Засуджений до шести років ув’язнення в Російській Федерації українець Павло Гриб потребує термінової операції – інакше він може померти від внутрішньої кровотечі.

При цьому, за словами батька українського політв’язня, динаміка в здоров’ї Павла негативна, життєві показники падають.

“Павлу треба термінова операція, бо в будь-який момент може відкритись кровотеча. Це висновок українського професора Василя Притули, який все життя лікує Павла. Він зробив цей висновок на підставі аналізів, зроблених російськими медиками”, – зазначив Ігор Гриб.

Він вкотре наголосив: Павло має невиліковну хворобу, а російська сторона ігнорує всі норми та правила, які регламентують надання медичної допомоги ув’язненим та арештованим.

Нагадаємо, 22 березня українського політв’язня Павла Гриба, обвинуваченого в примусі до теракту росіянки Тетяни Єршової, у Ростові-на-Дону засудили до шести років позбавлення волі.

загрузка...