Україна попросила Міністерство юстиції Таїланду допомогти з помилуванням українців

Україна попросила в Міністерства юстиції Таїланду допомогти добитись позитивноого розгляду клопотань про індивідуальне королівське помилування ув’язнених українців.

Україна попросила Міністерство юстиції Таїланду допомогти з помилуванням українців - today.ua

Про це повідомляє прес-служба Посольства України у Королівстві Таїланд за результатами зустрічі очільника диппредставництва Андрія Бешти з Постійним секретарем Міністерства юстиції Таїланду Вісіт Вісітсораат.

«У рамках зустрічі домовлено про прискорення погодження і підготовки до підписання Договору про передачу засуджених осіб між Україною та Королівством Таїланд. Українська сторона висловила прохання сприяти позитивному розгляду клопотань про індивідуальне королівське помилування ув’язнених в Таїланді громадян України, що перебувають на розгляді тайської сторони», - йдеться у повідомленні.

У посольстві також повідомляють, що під час зустрічі сторони обмінялись пропозиціями стосовно розгляду проекту Угоди про взаємну правову допомогу у цивільних справах, а також ратифікації Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах.

Як відомо, на даний момент в тайських в’язницях відбувають покарання 23 громадянина України, засуджені за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин та підробкою банківських карток.

Нагадаємо, що Нацполіція і правохоронці Казахстану посилять взаємодію у боротьбі з наркозлочинністю.