”Україна має вийти з Мінських угод”: партія Вакарчука оголосила свою позицію щодо Донбасу і Криму

"Україна має вийти з Мінських угод": партія Вакарчука оголосила свою позицію щодо Донбасу і Криму - today.ua
Фото: facebook.com/GolosZmin
Loading...

Партія Святослава Вакарчука “Голос” вважає, що Україна повинна вийти з Мінського процесу щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Офіційна заява політсили з цього приводу опублікована на сайті “Голосу”.

В партії Вакарчука наголосили, що на сьогодні Україна не може повернути Крим і Донбас на прийнятних для себе умовах, в зв’язку з чим необхідно заморозити ситуацію до посилення своїх позицій.

В “Голосі” вважають, що виконання Мінських угод призведе до зняття санкцій з РФ і втрати суверенітету України.

Також в політсилі стверджують, що до виходу Києва з Мінського процесу змушує неготовність РФ до конструктивного діалогу.

“Але ми повинні посилювати військову здатність України і бути готовими переважити на свою користь силове протистояння, якщо раптом воно відбудеться завтра”, – йдеться в заяві партії.

У Вакарчука вважають, що Україна повинна вийти з Мінських угод і зосередитися на державних інтересах: зупинитися, навести порядок, зібрати сили і спланувати світ на своїх умовах. І реалізувати цей план з сильної позиції – тоді, коли для цього з’являться реальні можливості.

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук заявив, що не підтримує рішення президента Володимира Зеленського почати відведення озброєння в селі Золоте Луганської області.

“Я набрала вагу”: Надя Дорофєєва розповіла про свої комплекси із-за зайвих кілограммів
Надя Дорофєєва розповіла про те, що сильно комплексувала в дитинстві. Співачка була дуже худою і замість того, щоб полюбити себе такою, постійно мріяла про те,...
Схуднення без дієт: Розенко розповів, як скинув 30 кг
Павло Розенко, колишній віце-прем’єр-міністр України, розповів, на що йому довелося піти, щоб скинути 30 кг. Розенко зізнався, що почав боротися із зайвою вагою ще до...
Vodafone розповів, як самостійно керувати послугами за своїм номером
Vodafone пропонує своїм абонентам сучасний сервіс USSD (Unstructured Supplementary Services Data), який дає можливість самостійно дізнатися більше корисної інформації і управляти різними послугами на своєму...
Залишилось три тижні: шокуючі подробиці про стан Анастасії Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк досі перебуває на лікуванні в клініці. Тільки вчора стало відомо, що вона перенесла важку операцію і проходить тривалий курс генної терапії. За словами...