Погрожують смертю: Селена Гомес на фоні ворожнечі з Хейлі Бібер звернулася до фанатів

Між Хейлі Бібер та Селеною Гомес розгорілася справжня драма, яка набирає серйозних масштабів. Зірка повідомила, що почала отримувати повідомлення із погрозами життя, і звернулася за допомогою до співачки, яку раніше висміювала з подругами.

Погрожують смертю: Селена Гомес на фоні ворожнечі з Хейлі Бібер звернулася до фанатів - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз відома виконавиця Селена Гомес зробила оголошення, попросивши своїх шанувальників зупинитися. Зірка, яку не раз висміювала Хейлі Бібер разом зі своїми пафосними подружками, заступилася за свою кривдницю.

Виявляється, модель звернулася до Селені, розповівши, що їй загрожують смертю.

"Хейлі Бібер зв'язалася зі мною і повідомила, що їй надходять погрози вбивством і різний ненависний негатив, - написала Селена. - Це не те, за що я виступаю. Ніхто не повинен зазнавати ненависті чи знущань. Я завжди виступала за доброту і дуже хочу, щоб усе це припинилося”.

Погрожують смертю: Селена Гомес на фоні ворожнечі з Хейлі Бібер звернулася до фанатів

Все почалося з відео Хейлі, яке публіка сприйняла як глузування з Гомес. Після цього модель разом із Кайлі Дженнер посміялися з брів Селени. І все це на тлі того, що манекенниця роками копіювала співачку після того, як почала зустрічатися з її колишнім Джастіном Бібером.

Погрожують смертю: Селена Гомес на фоні ворожнечі з Хейлі Бібер звернулася до фанатів

Найцікавіше, що публіка і тут не заспокоюється, поцікавившись, чому за Хейлі не заступився її чоловік, і як у неї взагалі вистачило сміливості звертатися за допомогою до людини, яку вона раніше цькувала. І як висновок, шанувальники ще більше переконалися у тому, що Селена Гомес гідна поваги.

Нагадаємо, Селена Гомес показала чесні фото без макіяжу та обробки з висипанням та набряклістю.