Угорщина відкриває справи проти українців за незаконне отримання громадянства

75
Угорщина відкриває справи проти українців за незаконне отримання  громадянства - today.ua

В Угорщині вже відкрили щонайменше 370 справ проти українців, які незаконним шляхом отримали громадянство в країні. Такі дані були актуальні станом на 28 січня 2019 року, повідомив генеральний прокурор Угорщини Петер Полт в офіційній відповіді на запит лідера фракції опозиційної партії “Демократична коаліція” (DK) Агнеш Вадаї.

При цьому він зазначив, що звинувачення вже висунуті в 156 справах.

Також є інформація, що наразі активно ведеться 60 розслідувань, 32 випадки знаходяться ще на початковій стадії. Загалом винесені судові рішення у 108 справах, і тільки два рішення ще не є остаточними.

Генпрокурор повідомив, що розслідування як правило починалися, коли виявлялося, що заявник отримав громадянство без знання угорської мови, а також коли іспит на знання мови складала стороння особа.

При цьому у Генпрокуратурі не повідомили, чи буде всіх виявлених порушників позбавлено громадянства Угорщини.

Нагадаємо, у вересні між Україною та Угорщиною назрів конфлікт, коли стало відомо, що у консульстві Угорщини в Береговому громадянам України видають угорські паспорти.

Згодом, у грудні 2018 року, міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що угорські консульства припинили видавати українцям паспортні документи.

загрузка...