Як в Україні змінять податки на “євробляхи“

Автор: Міхєєнко Наталія

В Україні готуються в черговий раз змінити податки на автомобілі. Стало відомо, що Кабінет міністрів готує законопроект, за яким оподаткування "євроблях" може істотно змінитися. Передбачається, що новий документ здатний створити прозорі та чіткі правила розмитнення автомобілів. Прем'єр-міністр заявив, що на сьогоднішній день основним завданням є розробка і затвердження нової формули розмитнення автомобілів, які ввозяться. Є, зокрема, пропозицію розділити всі "євробляхи" на дві категорії, до яких будуть застосовуватися різні ставки розмитнення. До першої категорії будуть віднесені  старі автомобілі, які випущені до 2009 року і вже перебувають на території України. До них пропонують застосувати єдину ставку розмитнення в 500 євро, що дозволить в найкоротші терміни легалізувати всі старі «євробляхи». До другої категорії віднесуть більш нові автомобілі.

Як в Україні змінять податки на “євробляхи“ - today.ua

Міністр інфраструктури Владислав Криклій готовий розглянути пропозицію руху "Авто Євро Сила" щодо скасування коефіцієнта віку, який зараз застосовується у формулі розрахунку акцизного податку та впливає на вартість розмитнення "євроблях".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов обіцяє до кінця 2019 року розробити новий митний калькулятор для розрахунку платежів за імпортовані в Україну автомобілі. За словами Нефьодова, зараз вже ведуться переговори з сервісними центрами МВС по організації в кожній області загального центру, де будуть одночасно знаходитись усі служби.

Раніше члени партії "Слуга народу" поділилися своїми планами щодо оподаткування послуг таксі в Україні.

Популярні зараз

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Учені фіксують масове просідання поверхні землі у різних регіонах планети: які країни підуть під воду

Пентагон розкрив номенклатуру першого пакету військової допомоги Україні: чи дадуть ATACMS