Українці здобули бронзу на Чемпіонаті світу з академічного веслування

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські спортсмени Дмитро Міхай, Сергій Грін, Олександр Надтока та Іван Довгодько здобули бронзову медаль з академічного веслування на Чемпіонаті світу в Болгарії. Цьогорічний чемпіонат проходить у болгарському місті Пловдив з 8 по 16 вересня. Про це йдеться на офіційному сайті змагань.

Українці здобули бронзу на Чемпіонаті світу з академічного веслування - today.ua

Українські спортсмени отримали бронзову медаль у фіналі чоловічого заїзду серед парних четвірок.

Результат української четвірки на 1, 97 секунди менший за результат італійської команди, яка отримала золоту медаль: Україна — 5 хвилин 37, 28 секунди, Італія — 5 хвилин 35,31 секунди.

Це перша і єдина медаль збірної України на нинішньому Чемпіонаті світу у Болгарії.