Стало відомо, скільки українців перетнули кордон ЄС за два роки безвізу

Автор: Олексій Скубій

За два роки, відколи офіційно вступив у силу безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом, українці здійснили 42,6 млн поїздок до країн ЄС. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Стало відомо, скільки українців перетнули кордон ЄС за два роки безвізу - today.ua
Фото: facebook.com/DPSUkraine

За біометричними паспортами перетнули кордон 9,2 млн громадян України, із них майже 3 мільйони українців подорожували без віз, за біометричними паспортами.

За інформацією прикордонників, більше мільйона осіб перетнули кордон із Польщею. Також українці були активними на ділянці кордону з Угорщиною та Румунією, де перетин кордону по безвізовому режиму склав понад 350 тисяч та більше 245 тисяч осіб відповідно. Окрім того, близько 226 тисяч осіб перетнули кордон зі Словаччиною.

У той же час майже мільйон українців скористалися авіаційним сполученням, а за допомогою морського сполучення перетнуло державний кордон лише близько 500 осіб.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

Стало відомо, скільки українців перетнули кордон ЄС за два роки безвізу

За рік, тобто з 11 червня 2018 року по 11 червня поточного року зафіксовано 2,35 млн поїздок українців-безвізовиків, що в 4,2 рази більше, ніж за перший рік дії безвізу, чим скористалося 560 тис. осіб.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також прес-служба наголошує, що наразі 157 пунктів пропуску через державний кордон обладнано засобами біометричного контролю та підключено до баз даних Інтерполу, а сучасні технічні засоби автоматично перевіряють усі типи "біометрики".

Як раніше повідомляв Today.ua, у минулому році до консульств країн Шенгену на території України по шенгенські візи зверталися 191 726 разів. Це майже в чотири рази менше, аніж кількість звернень у 2017 році, коли за “шенгеном” зверталося 720 976 осіб.