Нова Пошта випустила облігації на 300 млн грн, - Райффайзен Банк Авал

Автор: Міхєєнко Наталія

Нова Пошта, лідер з експрес-доставки в Україні, випустила цінні папери на 300 мільйонів гривень. За допомогою розміщення облігацій компанія має намір зміцнити лідируючі позиції на ринку. Нагадаємо, 28 квітня 2019 року Нова Пошта не працює.

Нова Пошта випустила облігації на 300 млн грн, - Райффайзен Банк Авал - today.ua

Нова Пошта закінчила розміщення випуску облігацій серії А на 300 млн грн. Андеррайтером цього випуску виступив Райффайзен Банк Аваль, - сказала Вікторія Масна, начальник управління інвестиційного банкінгу Райффайзен Банку Аваль. - Залучені від розміщення кошти Нова Пошта направить на модернізацію інфраструктури логістики, підвищення рівня обслуговування клієнтів, поліпшення умов праці співробітників. Крім цього, Нова Пошта здійснить великі інвестиції в обладнання для модернізації ІТ-інфраструктури; придбання контейнеровозів і причепів до них, модернізацію мережі відділень Нова Пошта.

Відзначається, що облігації були розміщені менш ніж за два місяці. Прибутковість облігацій — 22%. Погашення заплановано на 14 серпня 2020 року. Крім того, компанія Нова Пошта розглядає можливість отримати кредитний рейтинг випуску та включити облігації в біржовий список.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Заснована у 2001 році група компаній Нова Пошта в 2018 році доставила 174 млн одиниць відправлень, це майже на 20% більше, ніж у 2017 році. У 2019 році група планує досягти 20-відсоткового приросту кількості обслужених відправлень. Мережа компанії Нова Пошта складається з 3 тисяч відділень по всій Україні.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Нова Пошта встановила новий рекорд з доставки відправлень. Українці стали купувати більше: кількість доставок зросла на 23 відсотки.