На українських АЗС може виникнути дефіцит палива: що відбувається

Автор: Міхєєнко Наталія

Українські автомобілісти побоюються дефіциту палива. А причиною складної ситуації є "Укрзалізниця". Про це повідомляє популярний автомобільний портал Autonews.ua.

На українських АЗС може виникнути дефіцит палива: що відбувається - today.ua

Зазначається, що певні українські нафтобази не можуть поповнювати свої запаси пального. Тому багато АЗС змушені простоювати без палива. Як виявилося, дефіцит палива пов'язаний з тим, що «Укрзалізниця» не справляється з величезним потоком вантажів, а також через те, що митні пункти на ключових станціях працюють повільно.

«Ряд ж/д станцій виявилися паралізовані. Простої на станції "Дарниця" досягають 20 днів. Потяг "Кременчук-Київ" замість 7 днів йде 20-30 днів, не кажучи вже про інших відправників, тієї ж Білорусі», — заявили на засіданні оперативного штабу в Міністерстві інфраструктури.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Учасники паливного ринку закликали нового голову Державної митної служби України Максима Нефьодова збільшити штатну кількість працівників митниці для прискорення оформлення вантажів.

Популярні зараз

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Учені фіксують масове просідання поверхні землі у різних регіонах планети: які країни підуть під воду

У Гідрометцентрі назвали причину брудних дощів в Україні

Також стало відомо, що в Одеській області правоохоронці припинили незаконне масове виробництво пального. У регіональному главку ДФС повідомили, що через одну з мереж АЗС регіону реалізується паливо за готівковий розрахунок. Без відображення операцій у бухгалтерському та податковому обліку. При цьому частина палива надходила на АЗС з підпільного виробництва, розташованого на території області, а частина — ввозилася в Україну без митного оформлення, в тому числі контрабандним шляхом. Під час обшуків було ліквідовано масове нелегальне виробництво пального. Вилучено з незаконного обігу та передано на відповідальне зберігання понад 153 тонн паливно-мастильних матеріалів (бензин марок А-92, А-95, А-95+, дизельне паливо).