У Зеленського зажадали знизити ціну на газ з 1 травня

1100
У Зеленського зажадали знизити ціну на газ з 1 травня - today.ua

Зеленський закликав Кабмін і «Нафтогаз» домовитися про зниження ціни на газ для населення з 1 травня. Про це йдеться в штабі обраного президента Володимира Зеленського. Його обрали президентом України 21 квітня 2019 року.

Заяву Зеленського штаб розмістив на сторінці «Зе!команди» у “Фейсбуці”.

«Зараз ціна газу для населення в Україні вище, ніж ціна газу на біржі в Європі. Тому ми закликаємо НАК “Нафтогаз України” та Кабінет міністрів провести відповідні консультації з МВФ і замість запланованого підвищення вийти на відповідне зниження ціни газу для населення з 1 травня», — йдеться в заяві штабу Зеленського.

Today.ua писав, що Кабінет міністрів і НАК «Нафтогаз України» погодили зниження регульованої ціни на газ для населення і теплової генерації на травень 2019 року до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів.

Нагадаємо, з 1 травня 2019 року українці зможуть вимагати проведення перевірок якості житлово-комунальних послуг у себе в квартирах і отримувати відшкодування за неякісні послуги.

«При необхідності будуть перевіряти якість послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком», — пояснив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

Для отримання компенсації споживачам комунальних послуг необхідно буде подати акт-претензію і дочекатися результатів перевірки якості ЖКГ.

загрузка...