У Зеленського - впав, у Порошенка - виріс: Мустафа Найєм опублікував свіжі рейтинги політичних сил

Опитування соціологічної групи "Рейтинг" показали, що прохідний бар'єр, що складає 5%, на позачергових виборах до Верховної Ради можуть подолати п'ять політичних партій. Відповідні дані оприлюднив нардеп Мустафа Нейєм.

У Зеленського - впав, у Порошенка - виріс: Мустафа Найєм опублікував свіжі рейтинги політичних сил - today.ua
Фото: facebook.com/kvartal95

Згідно з результатами опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил наразі є партія "Слуга народу", яку готові підтримати 42,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

При цьому минулого тижня, за даними опитування соціологічної групи "Рейтинг", за "Слугу народу" готові були віддати свій голос 45,3% тих, хто має намір голосувати і вже визначився з симпатіями. Далі йшла "Опозиційна платформа - За життя" з 12,1% підтримки. Партія "Голос" (8,4%), "Європейська Солідарність" (7,2%) і "Батьківщина" (7,0%).

Свіже соцопитування "Рейтингу" показує, що прохідний бар'єр долають також партії "Опозиційна платформа - За життя" (13,4%), "Європейська солідарність" (8,3%), "Голос" (7,2%) і "Батьківщина" (7,2%).

Решта партій, згідно з результатами дослідження, прохідний бар'єр не долають.

Партію "Сила і честь" готові підтримати 3,8% виборців, "Опозиційний блок" - 3,1%, партію "Українська стратегія Гройсмана" - 2,8%, "Громадянську позицію" і Радикальну партію - по 2,4 %, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - 2,3%.

При цьому 62% респондентів висловили однозначну готовність взяти участь в голосуванні на дострокових виборах, ще 23% зазначили, що скоріше готові брати участь, 12% - не голосуватимуть, 3% - не визначились.

У Зеленського - впав, у Порошенка - виріс: Мустафа Найєм опублікував свіжі рейтинги політичних сил

Нагадаємо, раніше у Зеленського визнали, що є загроза зриву парламентських виборів.