У Зеленського розповіли про плани президента на перші 100 днів

10553
У Зеленського розповіли про плани президента на перші 100 днів - today.ua
Фото: fb/ze2019official

Новообраний президент України Володимир Зеленський вже вибрав для себе основні напрями, яким присвятить першу “стоденку” на посту глави держави. Про це розповів колишній міністр фінансів, радник переможця другого туру президентських виборів, який відповідає за міжнародну, фінансову, економічну і банківську діяльність, Олександр Данилюк.

За його словами, команда Володимира Зеленського планує провести реформи одразу в декількох сферах і назвав напрямки, які є пріоритетними в перші 100 днів роботи.

Як зазначив радник майбутнього президента, у Зеленського вже підготовлений план перезапуску антикорупційних органів для боротьби з корупцією.

Команда Зеленського збирається перезапустити атестацію суддів, щоб навести порядок у судовій системі. Крім того, Данилюк зазначив, що команда уважно відстежує всі останні кадрові призначення президента Петра Порошенка, і рішення, які викликають питання у суспільства, будуть обов’язково переглянуті.

Також Данилюк зазначив, що відбудеться й реформа правоохоронних органів, в рамках якої створять Службу фінансових розслідувань, ліквідують Податкову поліцію. Крім того, реформа торкнеться і Службу безпеки України.

Радник Зеленського підкреслив, що у команди багато ідей та ініціатив, наприклад по роботі Адміністрації президента, однак, за словами Данилюка, зараз невідповідний час їх оприлюднювати.

Колишній міністр зазначив, що документ, в якому покроково розписано реформи і дії команди, наразі готовий на 95%.

Нагадаємо, якщо суд вирішить повернути “ПриватБанк” Ігорю Коломойському, то Нацбанк виведе з нього вкладені 150 млрд гривень, із-за чого в капіталі фінансової установи утворюється діра і банк доведеться прибрати з ринку. Про це заявив член «ЗеКоманды» Олександр Данилюк.

загрузка...