У Зеленського розповіли про фінансування партії “Слуга народу“

Політична партія "Слуга народу" фінансується за рахунок надходжень від членів партії, а також пожертвувань симпатиків. У той же час, про фінансування українським олігархом Ігорем Коломойським в партії нічого не знають. Про це заявив координатор передвиборчого штабу "Слуги народу" Олександр Корнієнко.

У Зеленського розповіли про фінансування партії “Слуга народу“ - today.ua

За його словами, у партії ще не можуть назвати точну цифру бюджету передвиборної кампанії, однак він зазначив, що існує реєстраційний внесок у 4 мільйони гривень, також є реєстраційні внески кандидатів-мажоритарників по 40 тисяч гривень на 200 осіб.

"Звичайно, партія ці офіційні платежі зробить. Це вже 10 мільйонів гривень. На секундочку", - зазначив Корнієнко.

Він заявив, що у виборчій кампанії буде використовуватися телереклама, радіо та зовнішня реклама. Упор зроблять на таргетинг в інтернеті, оскільки в мережі набагато дешевше зробити ефективну рекламу.

Крім того, на 200 мажоритарних округах потрібні агітатори і техніка, однак завдяки безоплатній допомозі волонтерів кошти на ці цілі будуть заощаджуватися, впевнений координатор штабу.

Олександр Корнієнко також зазначив, що "Слуга народу" не буде використовувати технологій у вигляді "сіток" і скупки голосів виборців.

Також у партії спростували чутки про те, що призначення особистого адвоката Ігоря Коломойського Андрія Богдана на посаду глави АП – це була домовленість з бізнесменом в обмін на обіцянку фінансово підтримати передвиборну кампанію, зазначивши, що ні раніше, ні зараз олігарх не допомагав грошима ні партії "Слуга народу", ні Володимиру Зеленському, як кандидату в президенти.

Гроші ж, за його словами, надходили з різних джерел.

"Максимальний внесок – 3 з чимось мільйонів гривень. Десятки людей по 3 мільйона внесли", - зазначив Олександр Корнієнко.

Як раніше повідомляв Today.ua український олігарх Ігор Коломойський збирається допомагати главі "Батьківщини" Юлії Тимошенко на майбутніх парламентських виборах, встановивши для неї невеликі ціни на політичну рекламу на його телеканалі "1+1".

ДЖЕРЕЛО24 канал