У Зеленського розповіли, коли чекають рішення КСУ щодо розпуску Ради

151
У Зеленського розповіли, коли чекають рішення КСУ щодо розпуску Ради - today.ua

Рішення Конституційного суду щодо конституційності указу президента Володимира Зеленського № 303 від 21 травня “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів” буде прийнято раніше, ніж через місяць. Про це заявив представник глави держави в КСУ Федір Веніславський.

За його словами, закон дає на прийняття рішення по даному питанню місяць. Тобто, не пізніше 29 червня має бути рішення суду, однак команда президента розраховує на “вердикт” швидше.

Він також заявив, що у Зеленського навіть не допускають можливості визнання указу про вибори неконституційним, оскільки підстав для цього нібито немає.

Разом з тим, що представник президента не очікує рішення суду прямо у вівторок, 11 червня, тому що судді після закінчення гострий частини слухань переходять в закритий режим.

«Не було жодного разу, щоб в день відкриття засідання було вирішення. Це дуже малоймовірно», — сказав представник Зеленського в КС.

Як раніше повідомляв Today.ua, сьогодні Конституційний суд України розглядає указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради та призначення позачергових виборів. Відповідне звернення подали народні депутати від “Народного фронту” і Радикальної партії, які вважають неконституційним указ Володимира Зеленського про перевибори.

загрузка...