У Зеленського перерахували ключові завдання

965
У Зеленського перерахували ключові завдання - today.ua

У Володимира Зеленського, який за результатами другого туру президентських виборів набрав майже 75% голосів українців, перерахували основні завдання. Зеленський також прокоментував прийнятий 25 квітня 2019 року закон про функціонування української мови. Команда Володимира Зеленського підтримує ідею поділу Державної фіскальної служби (ДФС) на Податкову і Митну служби, однак вважає, що потрібні додаткові зміни. Нагадаємо, 24 квітня 2019 року шоумен Володимир Зеленський провів неофіційну зустріч з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

– Ми підтримуємо рішення про поділ ДФС, – каже Данило Гетьманцев, член команди Зеленського, президент Асоціації податкових радників та член Європейської асоціації податкових професорів. – Але ми не вважаємо, що саме по собі це рішення – панацея. Воно має сенс тільки в сукупності з системним і цілісним реформуванням державних органів, забезпеченням прозорого кар’єрного зростання посадових осіб служб, впровадження системи KPI. Ми цілком підтримуємо передачу правоохоронної функції (в частині злочинів у фінансовій сфері та сфері господарювання) в Службу фінансових розслідувань з ліквідацією податкової міліції. Щиро не розумію, чому це не було зроблено досі.

Раніше команда Володимира Зеленського назвала дві «червоні лінії» на переговорах з Росією.

«У нас є дві «червоні лінії»: ми не готові торгувати, здавати в короткострокову або довгострокову оренду, дарувати користування українські землі і українських громадян. Цього ніколи не станеться при президентові Зеленському», — заявив спікер штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

Також стало відомо, що фракція БПП підтримає закон про імпічмент президента.

загрузка...