У Зеленського назвали умови для переговорів з Путіним

6062
У Зеленського назвали умови для переговорів з Путіним - today.ua

Новий президент України Володимир Зеленський не повинен вести переговори з представниками терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР”, а переговори з президентом РФ Володимиром Путіним можуть бути тільки за посередництва провідних країн Заходу. Про це заявив військовий радник Зеленського з питань безпеки і оборони Іван Апаршин в ефірі програмі Drozdov на одному з українських телеканалів.

“Ми не можемо залишитися один на один з Російською Федерацією, тому що тоді не вирішимо цю проблему. І я ніколи не підтримаю, щоб новий президент України сів за стіл переговорів з так званими “ЛНР” і “ДНР”. Я в принципі не допускаю того, що Україна може розмовляти з цими людьми”, – сказав Апаршин.

Він також вважає, що можливі переговори Зеленського з Путіним повинні проходити в присутності представників США і Великобританії, з якими президент РФ “не зможе гратися”.

“Я б не радив президенту України зустрічатися з Путіним один на один. Я не вірю, що Путін буде нам потім щось гарантувати, я не вірю йому. Я вірю тільки тоді, коли в цей формат буде залучено потужні країни, з якими він (Путін – ред.) не зможе “гратися”, – сказав Апаршин.

Він також запевнив, що під час спілкування з новообраним президентом побачив у нього бажання вирішити проблему війни на Донбасі, але тільки на вигідних для України умовах.

“Я відчув, що ця людина (Зеленський – ред.) насправді хоче змінити ситуацію”, – зазначив Іван Апаршин.

Нагадаємо, Курт Волкер підтримав прагнення Зеленського до прямих переговорів з Путінимперего.

загрузка...