У Зеленського мають намір скасувати мораторій на продаж землі

Команда новообраного президента Володимира Зеленського має намір скасувати земельний мораторій і продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Нагадаємо, що серед вимог МВФ є скасування земельного мораторію. Раніше Верховна Рада України продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення до 1 січня 2020 року.

У Зеленського мають намір скасувати мораторій на продаж землі - today.ua

- Позиція така ж, як і у всіх нормальних людей. Команда Зеленського за відкриття ринку землі, - сказав радник Зеленського, колишній міністр економіки Айварас Абромавічус.

При цьому радник Зеленського підкреслив, що необхідно проводити зустрічі з аграріями та обговорювати питання відкриття ринку землі, оскільки у кожного учасника своє бачення функціонування даного ринку.
У команді Зеленського вважають, що на даний момент підтримки суспільства в такому питанні не достатньо.

Колишній міністр фінансів Олександр Данилюк вважає, що команда Зеленського сподівається, що їм вдасться успішно переглянути програму Міжнародного валютного фонду stand-by уже в травні 2019 року.

"З МВФ. Природно, позиція - продовжувати взаємодію. Ми розраховуємо на успішне ревю в травні", - сказав Данилюк в ході зустрічі з представниками компаній-членів Європейської бізнес асоціації.

Нагадаємо, мораторій на продаж землі діє в Україні з 2002 року.

ДЖЕРЕЛОhronika.info