Харківська трагедія: Дронов вперше засвідчив у суді

164
Харківська трагедія: Дронов вперше засвідчив у суді - today.ua
Фото:korrespondent.net

На сьогоднішньому судовому засіданні по справі смертельного ДПТ у Харкові за участі Олени Зайцевої та Геннадія Дронова прозвучали нові подробиці справи.

Один із підозрюваних, Геннадій Дронов, публічно попросив вибачення у родин загиблих та заявив, що не визнає свою провину.

За його версією, ввечері 18 жовтня 2017 року, у день ДТП, він як завжди їхав перехрестям провулку Мєчникова та вулиці Сумської. Перед перехрестям водій зупинився.

“Перед тим, як рухатися, я подивився праворуч. Мені було видно фари, як потім з’ясувалося, автомобіля Lexus”, – зазначив обвинувачений.

За словами Дронова, коли він побачив автівку Олени Зайцевої ніякої, загрози для його руху вона на той момент не становила.

Він додав, що трохи далі від нього, ближче до перетину перехрестя стояв мікроавтобус.

“Мікроавтобус почав рух. По-моєму, на жовте світло. Потім я подивився на світлофор. Загорівся зелений. Я вже виїжджав на Сумську на зелений сигнал світлофору. …Я не міг уявити та припустити, що той автомобіль, який я побачив, не буде зупинятися на червоний сигнал світлофору. Мені страшно уявити, з якою швидкістю він мчав. За 2-3 секунди він опинився вже на перехресті. Я не встиг зреагувати фізично. Я навіть одразу не міг зрозуміти, що сталося”, – повідомив Дронов.

Дронов заявив, що йому незрозуміло, чому слідство досі не встановило навіть середню швидкість руху автомобіля Lexus, “обмежившись тим, що швидкість складала не менше 80 км/годину”.

“Я не вважаю себе винним з точки зору обвинувачення. Але я вважаю себе винним як людина. Тисячу разів я пошкодував, про те що їхав того вечора через те перехрестя, тим шляхом, і взагалі що народився, щоб стати частиною цієї жахливої трагедії”, – сказав Дронов.

Нагадаємо, на минулих судових засіданнях Геннадій Дронов відмовлявся давати будь-які свідчення.

Раніше повідомлялося, що справу Олени Зайцевої, яка є обвинуваченою у смертельному ДТП у Харкові, взяла під контроль Адміністрація президента.

загрузка...