У Запоріжжі підліток викрав урну для голосування, щоб зробити в ній інкубатор для равликів

У Кам'янці-Дніпровській Запорізької області стався інцидент на одній з виборчих дільниць. Підліток викрав урну для голосування, і знайшов для неї корисне застосування. Свій вчинок 17-річний хлопець пояснив тим, що він захотів створити інкубатор для вирощування та розведення равликів.

У Запоріжжі підліток викрав урну для голосування, щоб зробити в ній інкубатор для равликів - today.ua

Підлітка затримали на наступний день після крадіжки прямо у дворі його будинку, коли виявили, що з п'яти урн на ділянці одна пропала. Злодій відразу ж зізнався у скоєному і здався поліції. Урну доведеться повернути на ділянку, а за скоєне відповідати перед законом.У Запоріжжі підліток викрав урну для голосування, щоб зробити в ній інкубатор для равликів Поліція відкрила у цій справі кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України. Тепер молодому чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Ймовірно, підліток вже пошкодував про те, що зважився на такий відчайдушний крок, але назад дороги немає.

Нагадаємо, в Сумах зафіксували неординарний випадок, коли на вибори балотуються відразу троє членів однієї сім'ї, до того ж від різних партій.

ДЖЕРЕЛОnv.ua