“У законах это не сказано“: Рабінович відмовляється спілкуватися в Раді українською мовою

Новообраний народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Вадим Рабінович відмовився розмовляти українською мовою на засіданні підготовчої депутатської групи у середу, 14 серпня. У зв'язку з цим йому довелося вступити у суперечку з головою "Слуги народу" Дмитро Разумковим та депутатом від партії "Європейська солідарність" Іриною Геращенко, які жорстко поставили нардепа на місце.

“У законах это не сказано“: Рабінович відмовляється спілкуватися в Раді українською мовою  - today.ua

"Я хочу нагадати шановному колезі пану Рабіновичу, що у нас вступив в дію закон про мову, і ми просимо Вас виступати українською мовою під час роботи нашої погоджувальної групи", - звернулася до Рабіновича Геращенко.

Вадим Рабінович відповів: "Я хочу ответить представителю "Блока Порошенко": в законах этого не сказано".

У свою чергу голова партії "Слуга народу", який головує на засіданні групи, Дмитро Разумков зауважив, що Геращенко має рацію, оскільки виступи народних депутатів державною мовою передбачені законом про регламент Верховної Ради.

"Мовою роботи Верховної Ради, її органів і посадових осіб є державна мова - стаття 2 пункт 3 регламенту Верховної Ради", - зачитав Разумков.

Нагадаємо, у столиці працівниця кав’ярні відмовилась обслуговувати клієнта державною мовою.

Раніше глава президентської партії Дмитро Разумков зазначав, що в побуті народні депутати можуть розмовляти на зручній їм мові, а у стінах парламенту усі будуть розмовляти українською.

ДЖЕРЕЛОgazeta.ua