У ЦВК пояснили, як проголосувати 21 квітня після 20:00

746
У ЦВК пояснили, як проголосувати 21 квітня після 20:00 - today.ua

У Центральній виборчій комісії (ЦВК) пояснили, як проголосувати 21 квітня після закриття виборчих дільниць о 20:00.

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук на сторінці у “Фейсбуці” повідомила, що голосування на дільницях будуть проведені виключно з 8 години ранку до 20 годин вечора.

Разом з тим, голова ЦВК відзначила, що 21 квітня – це не тільки день повторного голосування за президента України. В цей день також будуть відзначатися відразу кілька релігійних свят.

“Виборці, які на 20 годину вечора прийшли до дільниці для голосування, мають право проголосувати, для цього один з членів комісії о 20 годині підходить до входу і запрошує всіх виборців, які ще не проголосували, зайти у приміщення та зачиняє двері”, – пояснила глава ЦВК Тетяна Сліпачук.

Глава ЦВК також попередила, що в такому випадку виборець може перебувати у приміщенні для голосування протягом часу, необхідного тільки для отримання бюлетеня та голосування, і закликала відповідально поставитися до процесу волевиявлення і не порушувати встановлений законом порядок.

Раніше заступник голови Центральної виборчої комісії України Євген Радченко заявив, що кандидат у президенти України не зобов’язаний добре володіти українською мовою.

У ЦВК зазначили, що діючий Закон України «Про вибори президента» не обумовлює необхідний рівень володіння українською мовою кандидатами на пост президента, хоча і вказує на необхідність володіння державною мовою.

загрузка...