У тренді “голі нігті“: Олена Зеленська показала, як виглядає стильний манікюр 2023 року

Перша леді Олена Зеленська під час війни змінила уподобання в манікюрі, і замість звичного червоного перейшла на нюдові відтінки лаку. У тренді – "голі нігті". Як мінімалістична естетика нейл-арту поєднується із образами Зеленської, розглянемо на знімках, які опубліковані у її Instagram.

У тренді “голі нігті“: Олена Зеленська показала, як виглядає стильний манікюр 2023 року - today.ua

Природний нюдовий манікюр витісняє яскраві глянсові лаки. Якщо ви хочете бути в тренді, то переходьте на округлу форму нігтів і нюдовий лак, відтінок якого підходить до вашого відтінку шкіри. З таким манікюром нігті виглядають доглянуто та акуратно.

Перша леді України останніми місяцями з'являється на публіці з манікюром у стилі "голі нігті". Ще на початку війни на її руках можна було помітити червоний манікюр, але майже рік її нігті на всіх фото виглядають "голими". При цьому Зеленська залишає середню довжину та круглу форму, таким чином не можна сказати, що вона без манікюру.

У тренді “голі нігті“: Олена Зеленська показала, як виглядає стильний манікюр 2023 рокуУ тренді “голі нігті“: Олена Зеленська показала, як виглядає стильний манікюр 2023 року

Зеленська також змінила переваги в гардеробі, і серед усієї кольорової гами вибирає найчастіше чорно-білі та коричневі відтінки костюмів, жакетів, а у сукні першу леді зараз практично не побачиш.

Що стосується зачісок, то тут Олена Зеленська не зраджує собі і носить звичне укладання з рівним проділом, злегка закручуючи кінчики волосся усередину. Іноді перша леді збирає волосся у колосок або пучок на потилиці, але не так часто.

У тренді “голі нігті“: Олена Зеленська показала, як виглядає стильний манікюр 2023 року

Раніше повідомлялося, що Олена Зеленська зачарувала новою стрижкою на зустрічі із першою леді Польщі.