У Тернопільській області обвалився міст через річку Серет: з’явилася карта об’їзду

750
У Тернопільській області обвалився міст через річку Серет: з'явилася карта об'їзду - today.ua

У середу, 13 лютого, в Тернопільській області сталося руйнування частини мосту через річку Серет, який з’єднував два райони області – Заліщицький і Борщівський.

У прес-службі поліції Тернопільської області повідомили, що на момент обвалу на проїжджій частині аварійного моста транспорту не було. Аварійну ділянку дороги перекрили, поліція забезпечує охорону порядку.

Траса Р-24 у Тернопільській області роками була головною артерією для всіх вантажівок, що перевозили пісок і щебінь з кар’єрів. Через інтенсивний рух фур частина мосту в селі Лисівці Заліщицького району давно почала руйнуватися. У 2018 році служба автомобільних доріг у Тернопільській області провела обстеження шляхопроводу і обмежила рух по аварійній ділянці моста. Крім того, цей міст внесли до переліку об’єктів, що підлягають ремонту в 2019 році.

На жаль, водії великотоннажного транспорту, незважаючи на обмеження, продовжували інтенсивно пересуватися мостом.

В даний час рух транспорту по мосту неможливо. Дорожня служба приступить до його відновленню при настанні сприятливих погодних умов.

Тим часом опублікована схему об’їзду моста через річку Серет в селі Лисівці Заліщицького району.

Раніше командувач ВМС України адмірал Ігор Воронченко заявив, що міст через Керченську протоку завалиться через кілька років, оскільки він стоїть на зламі тектонічних плит.

загрузка...