У Татарстані з’явилась могила Путіна: оприлюднено фото

3799
У Татарстані з'явилась могила Путіна: оприлюднено фото - today.ua

У Татарстані (РФ) активіст встановив біля будівлі слідчого комітету інсталяцію у вигляді могили президента РФ Володимира Путіна. Відповідні фото з’явились в соцмережах.

Відомо, що за такий “перформанс” чоловіка було заарештовано.

Так, у Набережних Челнах суд заарештував на 28 діб місцевого активіста Каріма Ямадаєва, який встановив інсталяцію у вигляді могили Володимира Путіна біля входу в будівлю Слідчого комітету (СК).

Відносно Ямадаєва був складений протокол за статтею про повторне порушення порядку проведення акції (ч. 8 ст. 20.2 КоАП).

Повідомляється, що активіста затримали 11 березня, арешт він буде відбувати в СІЗО Набережних Човнів.

Нагадаємо, нещодавно в Росії депутати Держдуми у третьому читанні прийняли закон, яким передбачається покарання за публікації в мережі інтернет, що містять “прояви неповаги до влади“. За перше таке повідомлення автору загрожує штраф в розмірі 30-100 тисяч рублів, за друге – 100-200 тисяч рублів або арешт на строк до 15 діб. Наступні публікації того ж автора будуть каратися штрафом у 200-300 тисяч рублів або арештом.

Також раніше президент РФ Володимир Путін підписав закон, який забороняє російським військовослужбовцям користуватися гаджетами на службі, а також розкривати і розміщувати в інтернеті інформацію про себе та своїх товаришів по службі.

загрузка...