У столичному дитсадку вихователька знущалася над дитиною із синдромом Дауна

767
У столичному дитсадку вихователька знущалася над дитиною із синдромом Дауна - today.ua

У столичному дитячому садку №285 на Теремках розгорівся скандал в одній із груп, яку відвідують діти з особливостями розвитку. Вихователь дозволила собі кричати на дітей, а одну із “сонячних” дівчаток за вухо вивела з майданчика. Про інцидент повідомила користувач Nika Nika у групі “Батьки SOS” на Facebook, опублікувавши фото виховательки з 42-річним стажем.

“Мами, чиї діти відвідують 285 садок на Теремках. На фото зі спини вихователь ( це слово зовсім не підходить цій ВОНО), яка жорстоко схопила дівчинку через шапку за вухо і вивела з майданчика на стежку. Дитина “сонячна”, дівчинка в рожевому за першою парою діток. Можливо ви впізнаєте цю сволоту і застережете батьків, яка людина проводить час з їх дітьми 5 днів в тиждень. Вона пообіцяла прочистити у групі вуха тим, хто погано її чує. Ось так прогулялися з сином на території дитячого садка”, – розповіла очевидець подій.

За словами жителів району, це найкращий логопедичний садочок в окрузі. Щоб потрапити туди, потрібно рік простояти в черзі. Тут є групи для дітей із затримкою мовлення, для малюків із затримкою психічного розвитку та іншими особливостями.

Після того, як інформація про інцидент поширилася в соцмережах, стало відомо, що вихователь звільнилася. Деякі мами, чиї діти відвідували групу в той день, встали на захист виховательки. Вони вважають, що “є такі матусі, які перекручують побачене і розводять срач. Потрібно стежити за своїми дітьми, а не наговорювати на вихователів”.

Нагадаємо, в одеському дитячому садку №78 вихователька ясельної групи насильно годувала малюків, поки їх не нудило.

Today.ua повідомляв, що в одному з дитсадків Дніпра 3-річна дівчинка отримала травму ока через недбалість виховательки.