У США ухвалили законопроект проти будівництва “Північного потоку-2″

1098
У США ухвалили законопроект проти будівництва "Північного потоку-2" - today.ua

У вівторок, 26 березня, Конгрес США ухвалив законопроект проти будівництва магістрального газопроводу “Північний Потік-2”. Про це йдеться в повідомленні на сайті конгресмена Адама Кінзігера.

Як повідомляється, новий закон допоможе США та країнам Європи забезпечити глобальну енергетичну безпеку, а також сприятиме диверсифікації джерел енергії та шляхів їх постачання.

Автор законопроекту зазначив, що оскільки американське виробництво енергії продовжує рости, США мають можливість підтримати своїх союзників і запропонувати альтернативу російському домінуванню в енергетиці.

“З підтримкою США ми можемо зупинити загрозу енергетичній безпеці наших європейських партнерів з боку Путіна і допомогти нашим союзникам зміцнити свою енергетичну безпеку і захиститися від тих, хто створює їм проблеми. Цей двопартійний двопалатний законопроект є важливим кроком вперед для підвищення глобальної енергетичної безпеки”, – сказав Адам Кінзігер.

Раніше в Євросоюзі досягли компромісу в суперечці щодо поправок до європейської Газової директиви. У Брюсселі зазначили, що тепер Газова директива буде відповідати своїм початковим цілям. Газопровід «Північний потік-2» повинен постачати газ до Німеччини в обхід інших країн безпосередньо з Росії. Згідно проекту, він буде прокладений по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсвальд, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

Як повідомлялося, з 2020 року російський “Газпром” припинить транзит газу через Україну. Болгарія буде отримувати російський газ через газопровід «Турецький потік», який прокладають по дну Чорного моря.

загрузка...