У США розповіли, чим небезпечна Україна напередодні другого туру виборів

2208
У США розповіли, чим небезпечна Україна напередодні другого туру виборів - today.ua

Влада США віднесла Україну в список небезпечних регіонів із-за рівня злочинності і виборів президента. Сьогодні Державний департамент США не рекомендує американським туристам відвідувати Україну, в тому числі окуповані території Криму і Донбасу. Про це повідомляє офіційний сайт Держдепу.

«Виявляйте велику обережність під час подорожей по Україні з-за високого рівня злочинності, небезпеки цивільних заворушень та масових акцій пов’язаних з виборами. Не подорожуйте в Крим і східні райони Донецької і Луганської областей, особливо райони, не контрольовані державою, через збройний конфлікт і викрадання людей», — йдеться у повідомленні.

Влада США вважає, що в Україні злочини проти іноземців та їх майна є звичайним явищем. Демонстрації, які часом носили насильницький характер, регулярно проходять по всій Україні, в тому числі в Києві.

Раніше США передали українським військовим медобладнання.

“Від імені США, полковник Роберт Пітерс передав медичне обладнання для підтримки зусиль військових з ліквідації небезпек наземних мін та допомоги тим, хто постраждав від них в Україні. Безпосередня військова та гуманітарна допомога з розмінування рятує життя українців”, – повідомили у посольстві США в Києві.

Нагадаємо, понад 150 бійців 101-ї повітряно-десантної дивізії армії Сухопутних військ США прибудуть в Яворів для обміну досвідом з українськими військовими.

загрузка...