У штабі Порошенка надали ще один коментар з приводу відео з фурою і Зеленським

1008
У штабі Порошенка надали ще один коментар з приводу відео з фурою і Зеленським - today.ua

Заступник голови фракції “Блок Петра Порошенко” у Верховній Раді Сергій Березенко запевняє, що штаб Порошенка не працює з ізраїльським політтехнологом Моше Клюгхафтом, і заперечує причетність до відеоролика про наїзд вантажівки на кандидата в президенти Володимира Зеленського. Про це він повідомив в інтерв’ю одному з українських видань.

“Я таких не бачив. Можливо, ви знаєте більше… Найменше я б зараз хотів коментувати Сергія Лещенка… Це абсолютна нісенітниця. Ніколи в житті не зустрічав цю людину”, – відповів депутат на запитання журналіста про роботу в штабі іноземних політтехнологів, зокрема Моше Клюгхафта.

Крім того, Березенко заперечує причетність штабу до роликів проти конкурента, в тому числі до відеоролика про наїзд вантажівки.

“Не сприймайте серйозно якісь дурниці, які хтось генерує в YouTube або в соціальних мережах. Наш штаб не має жодного відношення до цих роликів, але якщо вони смішні, це фан і хтось із наших прихильників репостить, то ми ж не можемо за це нести відповідальність”, – зазначив Березенко.

Нагадаємо, у передвиборному штабі Петра Порошенко вже спростували причетність до “чорного” ролику про кандидата в президенти Володимира Зеленського.

загрузка...