У Росії заочно заарештували лідера С14

111
У Росії заочно заарештували лідера С14 - today.ua

Сьогодні, 29 січня, Басманний суд Москви заочно заарештував лідера української націоналістичної організації С14 Євгена Карася у справі про напад на посольство РФ в Києві 17 вересня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба московського суда, передають російські ЗМІ.

“Суд задовольнив клопотання слідчих органів і обрав стосовно Є. Карася запобіжний захід у вигляді взяття під варту заочно”, – розповіла прес-секретар російського суду Юнона Царьова.

Зазначається, що Євгену Карасю заочно пред’явлено звинувачення за ч. 2 ст. 360 КК РФ (напад на осіб чи установи, які користуються міжнародним захистом) і за ст. 329 КК РФ (наруга над Державним гербом Російської Федерації або Державним прапором Російської Федерації).

Згідно з даними російського слідства, в ніч з 16 на 17 вересня 2016 року до посольства РФ у столиці України “прибула організована група осіб, які брали участь в акції проти проведення виборів депутатів до Держдуми на території України”. Серед учасників акції були “представники праворадикальних громадських організацій та об’єднань”. Територію диппредставництва закидали димовими шашками і направили в будівлю посольства залпи з батареї салютів, через що майну РФ було завдано матеріальної шкоди.

Російське слідство вважає, що ці злочини були скоєні радикалами з метою “ускладнення міжнародних відносин між Україною і Росією”.

Нагадаємо, раніше ГПУ відкрила справу проти керівника СК РФ, що звинуватив Олега Тягнибока в участі у чеченській війні.

загрузка...