У Росії відреагували на результати екзит-полу

5949
У Росії відреагували на результати екзит-полу - today.ua

У Росії прокоментували результати екзит-полу у другому турі президентських виборів в Україні, відповідно до яких перемогу здобуває Володимир Зеленський із 73,2% голосів. У Москві вважають, що українці голосували за кого завгодно, аби не за чинного президента Петра Порошенка.

Як відомо, російські спостерігачі не брали участі ні в першому, ні в другому турі виборів президента України. При цьому весь виборчий процес там коментували активно – і на результат Зеленського у першому турі відреагували миттєво.

Так, глава комітету Ради Федерації Росії з міжнародних справ Костянтин Косачов стверджує, що українці не замислювались над своїм вибором, аби лише не голосувати за опонента Зеленського Петра Порошенка. Крім того, російський політик вважає, що Порошенко програв “не своїм традиційним опонентам, які йшли по його п’ятах усі ці роки”. Зеленського Косачов називає “новим і абсолютно не готовим суперником”.

“Ми не пов’язуємо поки надій з переможцем, бо Україна при чинному президентові перестала бути суверенною державою. А тому диспозиція по суті не змінилася – все ті ж санкції, демагогія про агресію і окупацію і не виконуються мінські угоди. Чи зможе Зеленський, відійшовши від передвиборчої риторики, стати самостійним президентом суверенної і незалежної України, покаже тільки час”, – додав Косачов.

Нагадаємо, Володимир Зеленський прокоментував результати екзит-полу, подякувавши своїй родині, команді та всім українцям, які його підтримали.

Як повідомлялося, за даними національного екзит-полу, Володимир Зеленський набирає близько 73,2%, у чинного президента Петра Порошенка — 25,3%.

загрузка...