У Путіна назвали очікувані результати президентських виборів в Україні

399
У Путіна назвали очікувані результати президентських виборів в Україні - today.ua

У Кремлі очікують, що на виборах в Україні переможе “президент миру, а не війни”. За словами прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, найкращим у президентських перегонах стане той кандидат, який будуватиме мирні відносини з усіма країнами, в тому числі і з Росією.

“Для Кремля однозначно краще, щоб до влади прийшов і був обраний українцями той президент, який буде тверезо оцінювати реальність, у якого переважає політична мудрість і який не буде президентом війни, а стане президентом миру і вибудовування відносин з усіма сусідами, в тому числі з Російською Федерацією. Ось це можна сказати однозначно”, – заявив Пєсков.

При цьому Пєсков зазначив, “що при нинішньому президентові України краще бути не може” в плані вибудовування двосторонніх відносин РФ і України. “Решта – потрібно уважно стежити за тим, що відбуватиметься”, – додав він, нагадавши, що президент Володимир Путін, перебуваючи в Криму 18 березня, вельми вичерпно охарактеризував своє ставлення до перспектив вибудовування хоч якихось відносин з нинішнім керівництвом України.

Володимир Путін заявив, що з нинішнім керівництвом України навряд чи можна “зварити кашу”, і Москва буде готова вибудовувати відносини з Києвом тоді, коли там “здоровий глузд переможе”. У свою чергу, президент України Петро Порошенко відповів, що не збирається “варити кашу” з російським керівництвом і виступає за посилення санкцій на Москву.

Раніше повідомлялося, що під час візиту до окупованого Криму Володимир Путін заявив, що готовий до миру і розраховує в цьому питанні на допомогу ОБСЄ.

загрузка...