У політв’язня Балуха погіршився стан здоров’я

30
У політв'язня Балуха погіршився стан здоров'я - today.ua

Засуджений в окупованому Криму український активіст Володимир Балух повідомив про погіршення стану здоров’я – у нього з’явились болі в області голови і грудної клітини. Про це розповіла його адвокат Ольга Дінзе, яка відвідала Балуха вчора, 10 червня.

“Вчора вдалося його відвідати в навчально-профілактичному закладі. Почуває він себе трохи краще, спали набряки. Але особливого лікування, як і діагнозу, до теперішнього часу йому не поставили. Йому дають серцеві ліки і заспокійливі. Більше ніяких ліків не дають. Він скаржиться виключно на головний біль і зліва, в області грудної клітини”, – розповіла адвокат.

За її словами, Балух не вживає їжу з російської колонії.

“Йому прийшла нарешті посилка, яку відправили ще до його приміщення в ШІЗО. Частина продуктів прострочена, але йому досить. Їжа поки є. Він принципово не харчується в колонії”, – повідомила Ольга Дінзе.

Нагадаємо, в травні уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що в умовах штрафного ізолятора у Володимира Балуха, який минулого року голодував більше 200 днів, набрякли ноги, що може свідчити про проблеми з нирками.

загрузка...