У Парижі горить Версальський палац (відео)

447
У Парижі горить Версальський палац (відео) - today.ua

У Парижі, який ще не відійшов від страшної пожежі в Нотр-Дамі, вогонь охопив нову пам’ятку. У вівторок, 23 квітня, спалахнула колишня резиденція французьких королів – Версальський палац.

За словами очевидців, над Rue du Parc піднімається високий стовп диму. Поліцейські оточили район по всьому периметру. Перехожих закликають уникати небезпечну зону.

Поки немає ніякої точної інформації, що горить конкретно і як почалася пожежа.

Також нічого не повідомляється про жертви або заподіяний збиток.

Today.ua писав, що 15 квітня в столиці Франції сталася пожежа в знаменитому соборі Паризької Богоматері. Храму був нанесений величезний збиток. Обрушився шпиль собору, потім дах. Постраждали численні реліквії і твори мистецтва, які перебували всередині. Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв відновити Нотр-Дам де Парі за п’ять років. Сума пожертвувань, обіцяних на відновлення Собору Паризької Богоматері, який постраждав від пожежі, досягла 1 млрд євро.

Французські ЗМІ повідомляють, що кошти надходять переважно від великих компаній і бізнесменів, а також через чотири громадських фонди, обраних Міністерством культури Франції. Глава відомства Франк Ріестер також оголосив в середу на своїй сторінці в Twitter про запуск інтернет-порталу, через який можна зробити пожертвування на відновлення собору.

загрузка...