У Німеччині почався суд над племінником Кисельова, який воював за “ДНР”

2331
У Німеччині почався суд над племінником Кисельова, який воював за "ДНР" - today.ua

У німецькому місті Мюнхен почався судовий процес над племінником російського пропагандиста Дмитра Кисельова. Сина його брата, Сергія Кисельова, звинувачують у плануванні участі в бойових діях на Донбасі.

Як передають ЗМІ, згідно з версією слідства, обвинувачений влітку 2014 року проходив бойову підготовку в тренувальному таборі в Санкт-Петербурзі, щоб потім поїхати на Донбас воювати на боці бойовиків “ДНР”.

Він планував відправитися на окуповані території України, маючи при собі пістолет і автомат Калашникова. Однак наприкінці 2017 року в Німеччині почали розслідування відносно Сергія Кисельова, а через рік його було затримано в Болгарії і депортовано до Німеччини за європейським ордером.

Також ЗМІ повідомляють, що Сергій Кисельов в 1994 році отримав сан священнослужителя. Він протягом кількох років служив в Казанському соборі на Червоній площі в Москві. До Німеччини він переїхав в 1996 році, щоб служити там в православних храмах.

На сторінках у соцмережах є фотографії Сергія Кисельова, на яких він і ще 12 чоловіків позують з прапорами самопроголошеної ДНР. Зазначається, що світлину було зроблено в Санкт-Петербурзі.

Також на фото можна побачити логотип організації під назвою “Імперський легіон”, члени якої навчають “православний народ” навичками володіння зброєю. В цій організації навчався і племінник пропагандиста Кремля.

Нагадаємо, раніше відомий кремлівський пропагандист Дмитро Кисельов розповів в інтерв’ю Юрію Дудю, що син його брата – громадянин Німеччини – сам прийняв рішення поїхати воювати на Донбас на боці бойовиків, а коли повернувся – його заарештували.

загрузка...