У Москві заявляють про одужання двох із трьох поранених у Керченській протоці моряків

116
У Москві заявляють про одужання двох із трьох поранених у Керченській протоці моряків - today.ua

Двоє з трьох українських моряків, яких було поранено під час затримання росіянами у Керченській протоці, вже одужали. Про це повідомила уповноважена з прав людини в Москві Тетяна Потяєва.

Зокрема, за її словами, Андрій Артеменко і Андрій Ейдер, які перебувають у лікарні СІЗО “Матроська тиша”, вже закінчують реабілітацію і можуть бути відправлені до СІЗО “Лефортово”.

Вона також повідомила, що третій поранений – Василь Сорока – майже одужав, але поки ще продовжує лікування.

“У Артеменко, який був поранений в руку, – повне відновлення, він отримує останні процедури по реабілітації. В принципі, він здоровий, його нічого не турбує, у нього нічого не болить”, – розповіла омбудсмен.

Другий моряк – Андрій Ейдер, який отримав важкі поранення ніг і не міг пересуватися, зараз також, за інформацієї Потяєвої, почувається добре.

Василь Сорока, у якого було важке поранення руки, наразі майже одужав – рана затяглася, гіпс знято, але на руці ще є припухлість.

Нагадаємо, 25 листопада російський прикордонний корабель протаранив буксир МВС в Азовському морі. Тоді росіяни затримали українських моряків за нібито незаконний перетин кордону.

28 листопада 2018 року Київський районний суд Сімферополя заарештував на 2 місяці усіх 24 українських моряків.

Згодом Лефортовський районний суд Москви продовжив термін арешту всім, крім поранених моряків, до 24 квітня. Олег Мельничук, Андрій Артеменко, Андрій Ейдер і Василь Сорока залишаться в СІЗО до 26 квітня.

загрузка...