У мінометах «Молот» виявили дефекти

452
У мінометах «Молот» виявили дефекти - today.ua

Під час розслідування кримінального провадження за фактами недбалого ставлення чиновників Міністерства оборони з контролю за поставками мінометів «Молот» з’ясувалося, що військова техніка мала технічні та конструкторські недоліки. Нагадаємо, вибухи мінометів «Молот», які неодноразово відбувалися на військових полігонах України, в тому числі і в районі проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на Донбасі, розслідуються військовою прокуратурою.

В ході слідства з’ясувалося, що на заводі «Маяк» (входить до “Укроборонпрому”), який виготовляв техніку, не було обладнання та потужностей для виготовлення всіх складових механізмів мінометів. Тому «Маяк» закуповував різні частини до міномету у численних приватних постачальників. 50 відсотків складових цього виду військової техніки поставляло ВАТ «Старокраматорський машинобудівний завод», яке належить колишньому регіоналу Максиму Єфімову. Паралельно слідство з’ясувало, що в суді «Старокраматорський машинобудівний завод» намагається стягнути з заводу «Маяк» дві заборгованості за поставки мінометів “Молот” в сумах 1,7 млн ​​грн і 2,04 млн гривень.

Відомо, що контроль за виконанням заводом «Маяк» умов держконтракту здійснювали посадові особи 5277 військового представництва Міністерства оборони України. Через неналежний контроль державі було завдано збитків у розмірі 7,2 млн гривень.

загрузка...