У мережі з'явилася пародія на новий кліп “Время и Стекло“

Відомий український телеведучий Володимир Остапчук порадував своїх фанатів новою пародією на відомий український хіт "Дим", який нещодавно презентував гурт "Время и Стекло". Відео опубліковане на Youtube-каналі шоумена.

У мережі з'явилася пародія на новий кліп “Время и Стекло“ - today.ua

За сюжетом, головний герой ролика згадує своє дитинство і юність, порівнюючи своє життя із сучасною молоддю. Пародія вийшла вельми ностальгічною і підписники подякували ведучому за можливість пригадати минулі часи.

"Круто, настрій на 100% вгору. Спасибі!" "Така ностальгія відразу, аж сльозу пустила) Вова, красунчик!", "Те відчуття коли пародія подобається більше оригіналу", "Так мило, така ностальгія за дитинством. Посміхаюся", "Чекаємо на нові пародії", "Круто,поплакала! Нашим дітям не зрозуміти,яке у нас було афігенне дитинство!!!", - написали коментатори.

Володимир Остапчук з гумором згадує безтурботне дитинство з кнопковим телефоном, без Google і Instagram, за яким часом кожен з нас ностальгує. В кадрі з'являлися атрибути, які ознаменували епоху 90-х: улюблена гра всіх дітей – тетріс, касетний плеєр та величезні навушники, фотоальбоми, телевізор «Берізка», канал УТ-1 і, звичайно ж, килим на стіні.

https://youtu.be/57T7ejXkgPE

Раніше Володимир Остапчук виконав пародію на пісню MARUV Siren Song. У кліпі йому випало зіграти роль артиста, який повинен представити Україну на пісенному конкурсі "Євробачення" в ролі самої MARUV, зберігаючи її стиль «інтелігентної провокації», щоб глядач не помітив підміни.

Шанувальники Остапчука оцінили його пародію і зазначили, що з таким успіхом телеведучий в майбутньому зможе представляти Україну на «Євробаченні».

https://youtu.be/R6mrCqGrjl8

Today.ua повідомляв, що першою гумористичною пародією Володимира Остапчука був кліп на пісню Насті Каменських "Попа як у Кім". Це відео стало справжньою сенсацією в мережі. Відеоролик за короткий час зібрав понад 800 тисяч переглядів.