“У латексному плащі на голе тіло“: схудла Могилевська показала стрункі ніжки

Наталія Могилевська, популярна українська співачка, яка раніше розсекретила свою вагу, вже не раз дивувала публіку своїми екстравагантними образами. Для новорічного шоу "Привіт, 20-ті!", яке канал "Україна" покаже ввечері 31 грудня, Наталія обрала дуже сміливе вбрання – латексний плащ, одягнений на голе тіло.

“У латексному плащі на голе тіло“: схудла Могилевська показала стрункі ніжки - today.ua

Наталія Могилевська щоразу демонструє публіці свої нові яскраві образи. У новорічну ніч вона з'явиться в сексуальному латексному платті-плащі яскраво синього кольору. Таке вбрання підкреслює розкішне декольте співачки, а асиметричний поділ плаща оголює її ліву ногу.

Могилевська доповнила свій образ туфлями-човниками в тон вбранню і довгими витонченими сережками. Легкі кучері зробили її образ ще більш сексуальним. Побачити чуттєвий виступ Наталії Могилевської з піснею "Покохала" глядачі телеканалу "Україна" зможуть у новорічний вечір.

“У латексному плащі на голе тіло“: схудла Могилевська показала стрункі ніжки

Нагадаємо, 3 листопада під час шоу “Танці з зірками” Наталія Могилевська виконала нову пісню “Покохала”, після чого вимовила зворушливі слова на адресу свого обранця. За словами Наталії Могилевської, вона перебуває у стосунках з чоловіком, в якого закохана, і саме йому присвячена її нова композиція “Покохала”.