У Києві жінка намагалась скоїти самогубство і ледь не "забрала з собою" всіх сусідів

1243
У Києві жінка намагалась скоїти самогубство і ледь не "забрала з собою" всіх сусідів - today.ua

Вчора, 10 січня, на Нивках у Києві колишня вчителька молодших класів намагалась скоїти самогубство та ледь не вбила всіх своїх сусідів. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook Світлана Шевченко – мешканка будинку, що знаходиться на вул. Саратовській, де відбувся інцидент.

Користувачка соцмережі розповіла, що її сусідка, "тьотя Іра", перерізала газовий шланг, сиділа на кухні і "чекала".

Цієї ночі мешканці будинку відчули запах газу. Світлана розбудила свого чоловіка і вони почали шукати джерело витоку. Вони дізнались, що газ йшов із сусідньої квартири, де проживає 56-річна колишня вчителька молодших класів Ірина.

За словами Ірини, вона таким чином хотіла накласти на себе руки, але на думку Світлани, колишня вчителька збиралась піти з дому, адже вона була тепло одягнена: в куртку, лижні штані та черевики. Крім того, в її кишені був паспорт. На думку Світлани, Ірина просто "не встигла піти" – можливо, їй завадили сусіди, що ходили з ліхтариком та шукали джерело витоку газу.

У підсумку жінку забрали медики в психіатричну лікарню.

"Суворий чоловік зі служби газу з тремтінням в голосі сказав, що нам всім тут залишалося 5-10 хвилин, ну або хтось включив би світло, або закурив", – зазначила Світлана.

Проти колишньої вчительки Ірини відкрили кримінальне провадження за ст. 195 "Погроза знищення майна" Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Львові молода пара з Києва померла від отруєння чадним газом.