Чиновників, чиї накази ображають кішок та собак – знімуть з посад, шкуродерів – знайдуть та покарають. Тим, хто особисто затримає вбивцю братів наших менших, обіцяють грошову винагороду. Зоозахисники заявили про створення зоополіції в Київській області.
До співпраці запрошують небайдужих лікарів, юристів та журналістів. Проте, засновник силової структури та захисник чотирилапих з величезним досвідом, Ельшан Мехтієв, попередив:
«Ставтесь до зоополіція, як я: вас ніхто не закидає доларами, не озолотить. На жодному з етапів не стоїть місія заробляння грошей. Свої кошти я намагаюся витрачати так, щоб вони встигли зупинити зло над містом.
Просто задумайтеся, для чого ви прийшли в це життя. Хочете, аби про вашу душу потурбувався Бог? Станьте богом для беззахисного песика».
Ельшан Мехтієв
Завдяки столичним захисникам не один шкуродер вже опинився за гратами. Але кількість жертв у тваринному світі невпинно зростає. І врятувати беззахисних тварин зможе зоополіція.
«Пора зняти маски люб’язності. Місто тоне в крові. У Харкові, наприклад, з початку року вбили 60 тонн собак. Як можна вимірювати живі душі тоннами? У Миколаєві два місяці тому спалили 148 собак за одну ніч. Нам залишилося дочекатися дозволу на діяльність від Національної поліції», - сказав Мехтієв.
Структура зоополіції передбачає створення трьох екіпажів швидкого реагування, волонтерів, які оперативно збиратимуть інформацію та зможуть вчасно відреагувати на злочин. Зоозахисники будуть працювати в рамках статті 270 КПКУ, отже, матимуть право затримати порушника до, або після скоєння злочину, без ухвали слідчого, та шляхом медіа-тиску на слідчі органи добиватися справедливого покарання для злочинця.
До речі, Ельшан Мехтієв закликав завтра, 26 жовтня, о 9:00, вийти вінничанам та гостям міста під міську раду та довести чиновникам, що кішки – це складова частина екосистеми міста. Інакше, в силу вступить рішення про масове знищення котів, після чого на місцевих жителів чекає пандемія чуми. Адже вбиті коти гризунам не загроза.