У Києві з’явиться силова структура, яка стане на боротьбу із шкуродерами

У Києві з’явиться силова структура, яка стане на боротьбу із шкуродерами - today.ua
Loading...

Чиновників, чиї накази ображають кішок та собак – знімуть з посад, шкуродерів – знайдуть та покарають. Тим, хто особисто затримає вбивцю братів наших менших, обіцяють грошову винагороду. Зоозахисники заявили про створення зоополіції в Київській області.

До співпраці запрошують небайдужих лікарів, юристів та журналістів. Проте, засновник силової структури та захисник чотирилапих з величезним досвідом, Ельшан Мехтієв, попередив:

"Ставтесь до зоополіція, як я: вас ніхто не закидає доларами, не озолотить. На жодному з етапів не стоїть місія заробляння грошей. Свої кошти я намагаюся витрачати так, щоб вони встигли зупинити зло над містом.

Просто задумайтеся, для чого ви прийшли в це життя. Хочете, аби про вашу душу потурбувався Бог? Станьте богом для беззахисного песика".

Ельшан Мехтієв

Завдяки столичним захисникам не один шкуродер вже опинився за гратами. Але кількість жертв у тваринному світі невпинно зростає. І врятувати беззахисних тварин зможе зоополіція.

"Пора зняти маски люб’язності. Місто тоне в крові. У Харкові, наприклад, з початку року вбили 60 тонн собак. Як можна вимірювати живі душі тоннами? У Миколаєві два місяці тому спалили 148 собак за одну ніч. Нам залишилося дочекатися дозволу на діяльність від Національної поліції", – сказав Мехтієв.

Структура зоополіції передбачає створення трьох екіпажів швидкого реагування, волонтерів, які оперативно збиратимуть інформацію та зможуть вчасно відреагувати на злочин. Зоозахисники будуть працювати в рамках статті 270 КПКУ, отже, матимуть право затримати порушника до, або після скоєння злочину, без ухвали слідчого, та шляхом медіа-тиску на слідчі органи добиватися справедливого покарання для злочинця.

До речі, Ельшан Мехтієв закликав завтра, 26 жовтня, о 9:00, вийти вінничанам та гостям міста під міську раду та довести чиновникам, що кішки – це складова частина екосистеми міста. Інакше, в силу вступить рішення про масове знищення котів, після чого на місцевих жителів чекає пандемія чуми. Адже вбиті коти гризунам не загроза.

Полякова “запалила” не лише своїми піснями, але й фігурою в купальнику
Оля Полякова, яка нещодавно повернулася з відпочинку, продовжує ностальгувати за своїми нетривалими зимовим канікулами і потихеньку публікує у своєму Instagram знімки з узбережжя. Так, на...
Співачка MARUV потрапила в поліцейський відділок – дожилася зірка
MARUV, яка місяць тому стала жертвою пограбування, довелося сьогодні відвідати поліцейську ділянку. Анну Корсун (так звуть зірку по-справжньому) запросили в Шевченківське управління поліції для упізнання....
Брежнєва перекваліфікувалася на танцівницю – “коту подобається”
Віра Брежнєва вирішила змінити кваліфікацію на танцівницю. Принаймні – на деякий час. Справа в тому, що вона увійшла до складу журі нового танцювального шоу "Dance...
Оце поворот: Настя Івлєєва натякнула на свою вагітність від Елджея
Настя Івлєєва може стати матір’ю-одиначкою. Сьогодні в Мережі чимало пишуть про те, що відносини між популярною блогеркою та її чоловіком розладналися, і що їхній сімейний...
Серіал “Свати” залишила одна з головних героїнь: Анна Кошмал виїхала з Мінська
Серіал “Свати”, зйомки якого зараз активно проходять під Мінськом, залишився без виконавиці однієї з головних ролей. Виїхала з Білорусі актриса Анна Кошмал, яка виконує роль...