У Києві та Одесі послабили карантин: що змінилося з 21 липня

Карантинні обмеження у вівторок, 21 липня, були скасовані в Києві і в Одесі. При цьому, у семи регіонах України послабити карантинні заходи все ще не можна через несприятливу епідеміологічну ситуацію в цих регіонах. Йдеться про Вінницьку, Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Харківську і Чернігівську області.

У Києві та Одесі послабили карантин: що змінилося з 21 липня  - today.ua

На сьогоднішній день найбільше нових випадків СOVID-19 було виявлено у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та Одеській областях. Всього зареєстровано 673 хворих.

При цьому, в Івано-Франківській та Львівській областях спостерігається перевищення відсотка виявлення нових випадків Covid-19 та динаміки захворювання. Негативна динаміка фіксується у Вінницькій області, на Закарпатті перевищена норма завантаженості ліжок для пацієнтів з COVID-19, на Чернігівщині відзначається низький відсоток охоплення тестуванням.

У столиці з 21 липня відновлюється робота шести муніципальних санаторних закладів для дітей, і вже з 27 липня столичні діти зможуть почати реабілітацію і лікування в місцевих санаторіях. При цьому, дитячі оздоровчі заклади будуть заповнені лише на 50%.

Раніше повідомлялося, що з 1 вересня школи в Україні запрацюють у звичному режимі, крім тих областей, які входять в "червону зону".

ДЖЕРЕЛОglavred.info