У Києві повідомили про замінування КСУ, де сьогодні розглядають указ Зеленського про розпуск Ради

Сьогодні, 11 червня, у Києві невідомий повідомив про мінування Конституційного суду, де сьогодні намагаються оскаржити указ новообраного президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Про це повідомляють столичні журналісти з місця подій.

У Києві повідомили про замінування КСУ, де сьогодні розглядають указ Зеленського про розпуск Ради - today.ua

Як повідомили охоронці суду, невідомий зателефонував безпосередньо до суду і повідомив про замінування. Наразі проводиться перевірка на предмет наявності вибухівки.

"У будівлі по поверхах ходять кінологи з собаками. Евакуації людей не проводили", - повідомляють журналісти.

Також зазначається, що наразі у будівлю Конституційного суду нікого не впускають. Незважаючи на повідомлення про мінування, засідання продовжилося (станом на 11.45). Навколо будівлі знаходиться багато автобусів і військовослужбовців. Охорону порядку забезпечують близько десятка поліцейських.

https://youtu.be/1p3U5fXu704

Нагадаємо, сьогодні Конституційний суд України розглядає указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради та призначення позачергових виборів. Відповідне звернення подали народні депутати від “Народного фронту” і Радикальної партії, які вважають неконституційним указ Володимира Зеленського про перевибори.

Рішення Конституційний суд має винести до 29 червня. У разі визнання неконституційним указу президента про розпуск парламенту дострокові вибори 21 липня не відбудуться.