У Києві повідомили про замінування КСУ, де сьогодні розглядають указ Зеленського про розпуск Ради

236
У Києві повідомили про замінування КСУ, де сьогодні розглядають указ Зеленського про розпуск Ради - today.ua

Сьогодні, 11 червня, у Києві невідомий повідомив про мінування Конституційного суду, де сьогодні намагаються оскаржити указ новообраного президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Про це повідомляють столичні журналісти з місця подій.

Як повідомили охоронці суду, невідомий зателефонував безпосередньо до суду і повідомив про замінування. Наразі проводиться перевірка на предмет наявності вибухівки.

“У будівлі по поверхах ходять кінологи з собаками. Евакуації людей не проводили”, – повідомляють журналісти.

Також зазначається, що наразі у будівлю Конституційного суду нікого не впускають. Незважаючи на повідомлення про мінування, засідання продовжилося (станом на 11.45). Навколо будівлі знаходиться багато автобусів і військовослужбовців. Охорону порядку забезпечують близько десятка поліцейських.

Нагадаємо, сьогодні Конституційний суд України розглядає указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради та призначення позачергових виборів. Відповідне звернення подали народні депутати від “Народного фронту” і Радикальної партії, які вважають неконституційним указ Володимира Зеленського про перевибори.

Рішення Конституційний суд має винести до 29 червня. У разі визнання неконституційним указу президента про розпуск парламенту дострокові вибори 21 липня не відбудуться.

загрузка...