У Києві почнуть будувати нову станцію метро

1262
У Києві почнуть будувати нову станцію метро - today.ua

В Києві вперше з 2012 року почнуть будувати нову станцію метро. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Так, за підсумками коригування місцевого бюджету на 2018 рік КМДА повернула 1,1 млрд грн на будівництво метро на житловий масив Виноградар. При цьому міський голова Віталій Кличко заявив, що вже відбувся тендер на будівництво метрополітену та підписані відповідні договори.

“Ми повертаємо, у відповідності до рішення Київради, 1,1 млрд гривень на будівництво метро на Виноградар. Тендер відбувся, договори підписані. Ми фактично відроджуємо будівництво метро у столиці. Бо останню станцію в Києві, нагадаю, відкрили у 2012 році”, – наголосив Кличко.

Крім того, за словами мера Києва, заплановано виділення коштів на закупівлю нового громадського транспорту та спеціальної техніки для прибирання міста.

“Ми повинні отримати до кінця року ще шість нових трамваїв та два снігоплавильні комплекси, близько 15 одиниць іншої техніки для прибирання міста взимку”, – розповів Кличко.

Нагадаємо, з 1 листопада в громадському транспорті Києва запустили єдиний електронний квиток (е-квиток).

загрузка...