У Києві обшукали фірму, яка охороняє храми УПЦ МП: опубліковані фото

У віторок, 26 лютого, співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками фіскальної служби та прокуратури провели санкціоновані обшуки у приміщення групи охоронних компаній «Служба безпеки Стелс». Про це повідомляє прес-центр СБ України.

У Києві обшукали фірму, яка охороняє храми УПЦ МП: опубліковані фото - today.ua
В'ячеслав Павлів

Правоохоронці встановили, що внаслідок діяльності охоронних компаній, співзасновником яких є бізнесмен і диякон храму в честь Іосафа Білгородського УПЦ (МП) В'ячеслав Павлів, до державного бюджету не надійшло понад дев’ять мільйонів гривень податків.

За результатами процесуальних дій правоохоронці отримали документальні матеріали, які свідчать про вчинення фігурантами провадження злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Крім цього, у ході обшуків виявлено літературу антиукраїнського змісту, яка закликає до міжрелігійної ворожнечі, вогнепальну зброю і набої до неї.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="44154,44155,44156,44157,44158,44159,44160"]

Також встановлено зв'язок священнослужителя з російськими парамілітарними структурами.

Натомість центр інформації УПЦ повідомила, що напередодні обшуків в компанію нанесли візит представники групи "С 14", які пошкодили майно компанії написами, в яких висловлювали протест проти російської церкви в Україні.

У Києві обшукали фірму, яка охороняє храми УПЦ МП: опубліковані фото

Нагадаємо, Православна церква України відмовляється дотримуватись традицій Російської православної церкви, які не відображені ні в церковних канонах, ні в постановах Вселенських Соборів, оскільки більшість заборон московського патріархату є просто "безглуздими".